KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11554472
nr 1155 4472
Primus Mortimer Pettersson
(1895-1975), Sverige
Blandteknik, Solnedgång med blomma. Signerad PMP, 20x29 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 januari 2018
kl 19:38:49
800 kr
800 kr
Primus Mortimer Pettersson
Läs mer om Primus Mortimer Pettersson